امروزه با توجه به رشد صنايع، کنترل و مديريت آسان و آنلاين بر دارايي‌هاي فيزيکي و بهبود عملکرد مستمر تجهيزات يک نياز مهم و ضروري مي‌باشد. در اين راستا لازم است مديريت سازمان با استفاده از ابزارهاي کنترل و برنامه‌ريزي در حوزه نگهداري و تعميرات علاوه بر مديريت هزينه، به بهبود عملکرد مستمر و افزايش قابليت اطمينان تجهيزات دست يابد.


به کارگيري سيستم نگهداري و تعميرات ، مي‌تواند نقش مهمي در کاهش بهاي تمام شده محصول و خدمات ايفا نمايد. هزينه نگهداري و تعميرات چيزي حدود 15 تا 60 درصد هزينه محصول و يا خدمات را در بر مي‌گيرد. تحقيقات نشان داده ‌است که حدود 33 درصد از اين هزينه ها مربوط به فعاليت‌هاي غير ضروري در حوزه نگهداري و تعميرات مي‌باشد. اين در حالي است که صنايع آمريکا سالانه حدود 200 بيليون دلار براي نگهداري و تعميرات تجهيزات خود هزينه مي‌نمايند. اما اين تأثيرات تنها محدود به هزينه نبوده و در سرعت ارائه محصول و يا خدمات در کل زنجيره تامين، کيفيت، قابليت اطمينان، چابکي سازمان و عواملي از اين دست نيز تأثيرات خاص خود را خواهد داشت.


راهکار يکپارچه نگهداري و تعميرات ساينا با استفاده از حدود 20 ماژول کاربردي و قابليت هاي مختلف قادر است کليه نيازهاي صنايع را در حوزه نگهداري و تعميرات پوشش داده و آنها را در راه دستيابي به کاهش هزينه ها و افزايش آماده به کاري تجهيزات ياري نمايد.


براي ديدن ليست کامل ماژول هاي نرم افزار مديريت نگهداري و تعميرات اينجا کيليک کنيد.

موفقيت استقرار نرم افزار cmms پس از خريد

ماژول هاي نرم افزار مديريت نگهداري و تعميرات

10 کاربر کليدي که بايد به نرم¬افزار CMMS دسترسي داشته باشند.

نگهداري ,تعميرات ,هزينه ,مديريت ,تجهيزات ,محصول ,نگهداري و ,و تعميرات ,در حوزه ,محصول و ,را در ,افزار مديريت نگهداري ,بهبود عملکرد مستمر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ساخت برنامه اندرویید اختصاصی محفل نوجوانان هیئت روضة الزهرا (س) Jeff فرش آواکادو rasamtarhe خونِ جوشانِ امام حسين عليه السلام طراحی قالب اوشیدا وبلوگگردی آموزش کودکان