شما اکنون يک راه‌حل نرم‌افزاري جديد خريداري کرده ­ايد، کارمندان خود را در مورد نحوه استفاده از آن آموزش داده­ ايد، و اکنون مي‌توانيد از تمام اهداف تجاري خود در اين سال مالي فراتر برويد. اغلب، زماني که شرکت‌ها نرم‌افزار جديد خريداري مي‌کنند، اين احساس فراگير مي‌شود که “اکنون چه؟”


تنظيم اهداف نگهداري و تعميرات متمرکز بر معيارها، يک راه عالي براي اطمينان از اجراي نرم­افزار طبق برنامه است. به عنوان مثال، اگر زمان توقف برنامه­ ريزي نشده در سال گذشته 17 روز باشد – ميانگين مدت زمان توقف در همه صنايع – هدف شما براي امسال چيست؟


يک نرم افزار CMMS مي­تواند راه درازي را در جهت بهبود بهره وري بپيمايد. مي­توانيد برنامه­ ريزي امور نگهداري و تعميرات را خودکار کنيد، پيش­بيني موجودي بر اساس داده­ ها را انجام دهيد و درخواست کارهاي نگهداري و تعميرات را از فرم درخواست کار سايت دريافت کنيد. اما براي دستيابي به نتايجي که به دنبال آن هستيد، در پشت صحنه کارهاي زيادي لازم است صورت گيرد. بررسي­ ها نشان مي­دهد که 74 درصد از کاربران CMMS معتقدند که اين ابزار بهره­ وري را بهبود مي­بخشد، در حالي که 58 درصد آن را به  مقرون به صرفه مي­ دانند.


اگر اخيراً يک CMMS خريداري کرده‌ايد يا به اين فکر مي‌کنيد که چگونه مي‌توانيد از نرم‌افزار خود بهره بيشتري ببريد، در اينجا يک نقشه راه وجود دارد که به شما کمک مي‌کند در سريع‌ترين زمان ممکن بيشترين بهره را از نرم‌افزار خود ببريد.


براي ديدن متن کامل اين مقاله اينجا کليک کنيد. 

موفقيت استقرار نرم افزار cmms پس از خريد

ماژول هاي نرم افزار مديريت نگهداري و تعميرات

10 کاربر کليدي که بايد به نرم¬افزار CMMS دسترسي داشته باشند.

يک ,cmms ,راه ,نرم‌افزار ,بهره ,نگهداري ,نگهداري و ,و تعميرات ,را در ,که به ,مي‌توانيد از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
Engineering زودفایل آسان فلش - آموزش نرم افزاري و سخت افزاري موبايل مطالب اینترنتی کاري زيبا pagewho حوزه بازاریابی دیجیتال ، سئو و کتاب رها 1388 فایل اوکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... ردیاب تهران